Da, ştiu, nu toată lumea e din Bucureşti (sau se uită la reclame pe OTV). Aia e.
Salut, acesta e un mesaj de la fondatorul Utopia Balcanica, Vasile.
În cea mai mare parte, acest sait e opera unui singur om. Pentru a putea rămâne în continuare semi-amuzantă (că gratuită e tot timpul), Utopia Balcanica are nevoie de ajutorul tău.
Dă nişte cafele pe patreon | Dă o cafea pe ko-fi | Cumpără un tricou