Acolo unde statul îşi face de cap, când vrei să faci un mega-spectacol care-l glorifică pe om şi transcende istoria, îţi iese automat un cîcat grotesc şi demn de milă.
Acolo unde interneţul îşi face de cap, poţi să încerci din răsputeri să faci un cîcat grotesc că tot sunt şanse să-ţi iasă un mega-spectacol care-l glorifică pe om şi transcende istoria.
https://www.youtube.com/watch?v=rX372ZwXOEM

