Utopia Balcanica

Salut, acesta e un mesaj de la fondatorul Utopia Balcanica, Vasile.

În cea mai mare parte, acest sait e opera unui singur om. Pentru a putea rămâne în continuare semi-amuzantă (că gratuită e tot timpul), Utopia Balcanica are nevoie de ajutorul tău.
Dă nişte cafele pe patreon | Dă o cafea pe ko-fi | Cumpără un tricou
3 Comments
eo
eo
13 years ago

is this blog still alive?

Vasile
Vasile
13 years ago

Aş pune zilnic ceva pe el dar tre’ să mai şi dorm.

Lucy
Lucy
9 years ago

Danke für deine Einführung. Netter Screencast. Eine kurze Frage, woher hast du denn deinen Bihdgchirmlintersrund? Hast du vielleicht einen Link zum Wallpaper? Danke.

Abonează-te

Lasă-mi o adresă de mail ca să te înştiinţez când mai pun o drăcie pe blog. Merci!