Okei, acu’ fiţi cinstiţi cu mine că nu mă supăr. (Ce-i drept, o să-mi fie un pic ruşine + alte asemenea sentimente). Sunt singurul om de pe internet care nu văzuse până ieri capodopera de mai jos?
Dragonu’, Sişu, Pocăiţii, Pumn de Ţărână, care mai sunteţi, îmi pare rău. Vă dă mucu’.

