Utopia Balcanica

Răzbunarea lui Ponta se întoarce, partea a 2-a

Ia uite băi ce-a făcut (inspirându-se din acest articolaş) cineastu’ Romaniuc. Fără să mă notifice decât post-factum, surpriză aşadar. Acu’ tot eu tre’ să dau o bere. Păi e corect?

Acestea fiind spuse, dacă aveţi nostalgia scheciurilor cari se difuzau la revelioanele din vremea împuşcatului (ăla fără fular), urmăriţi cu încredere!


https://vimeo.com/45307745

Salut, acesta e un mesaj de la fondatorul Utopia Balcanica, Vasile.

În cea mai mare parte, acest sait e opera unui singur om. Pentru a putea rămâne în continuare semi-amuzantă (că gratuită e tot timpul), Utopia Balcanica are nevoie de ajutorul tău.
Dă nişte cafele pe patreon | Dă o cafea pe ko-fi | Cumpără un tricou

Abonează-te

Lasă-mi o adresă de mail ca să te înştiinţez când mai pun o drăcie pe blog. Merci!