Ia uite băi ce-a făcut (inspirându-se din acest articolaş) cineastu’ Romaniuc. Fără să mă notifice decât post-factum, surpriză aşadar. Acu’ tot eu tre’ să dau o bere. Păi e corect?
Acestea fiind spuse, dacă aveţi nostalgia scheciurilor cari se difuzau la revelioanele din vremea împuşcatului (ăla fără fular), urmăriţi cu încredere!
https://vimeo.com/45307745

